Victoria's Secret kehahooldus
  • Ei leidnud sobivat toodet? Kirjuta meile!

    Aitame sul leida sobivad tooted.

     

Victoria's Secret "Sheer Love" kehavõi (185g)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

25,00 €

19,80 €

Laos

"Sheer Love" kehavõi (185g) - need, kes on kasutanud Victoria's Secret tooteid, kirjeldavad kehavõisid sõnadega: ülimalt niistavad, toitvad, fantastilise lõhna ja pikaajalise toimega. "Sheer Love" on vastupandamatult värske aroomiga. Seda iseloomustab kirglik armastus, sära, rõõmsameeldus. "Sheer Love" hõng on rikastaud värske valge puuvilla ja õrna roosa liilia aroomiga.

Kehavõi on rikastatud kaua püsivate lõhntoimeainetega, E-vitamiiniga ja annab 24-tunnise toitvuse, tagades niistuse ka kõige kuivematele piirkondadele. Nahk jääb peale kreemitamist pehme, siidine ja sile ning on kauapüsiva lõhnaga.

Kehavõi kasutamine: Võta soe dušš ja kuivata end kergelt nii, et nahk jääb veidi niiskeks. See aitab kehavõil niiskel nahal paremini imenduda. Alustades õlgadest ja liikudes allapoole, hõõru see hästi sisse ja kuivadel nahalaikudel kasuta lisakogust.

GLAMORA nõuanne: Parima tulemuse saavutamiseks ja lõhntoimeaine pikendamiseks soovitame kasutada Victoria's Secret kehakoorijat, dušigeeli, kehaspreid, kehalosjooni, lõhnaõli ja käte-ja kehakreemi.

Seotud tooted

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

KOMMENTEERI

Andke oma kommentaar

Toode: Victoria's Secret "Sheer Love" kehavõi (185g)

Kommentaarid

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

KOMMENTEERI

Andke oma kommentaar

Toode: Victoria's Secret "Sheer Love" kehavõi (185g)